Durum


Uluslararası nakliye
Ücretsiz iade
24/7 destek

Cırcır Tekerlek Tipi Stripper Kablo Bıçak PG-5 Kablo Striptizci Için 25mm Comm/PVC/LV kablo sıyırma bıçağı, kablo sıyırma aracı

SKU: u105

Cırcır Tekerlek Tipi Stripper Kablo Bıçak PG-5 Kablo Striptizci Için 25mm Comm/PVC/LV kablo sıyırma bıçağı, kablo sıyırma aracı 5.00 5.00 2 Değerlendirmeler

₺117.66

Ürün açıklaması
Etiketler

Ucuz Cırcır Tekerlek Tipi Stripper Kablo Bıçak PG 5 Kablo Striptizci Için 25mm Comm/PVC/LV kablo sıyırma bıçağı, kablo sıyırma aracı, Yüksek Kalite Cırcır Tekerlek Tipi Stripper Kablo Bıçak PG-5 Kablo Striptizci Için 25mm Comm/PVC/LV kablo sıyırma bıçağı, kablo sıyırma aracı, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.


cırcır Tekerlek Tipi Stripper Kablo Bıçak PG-5 Kablo Striptizci Için 25mm Comm/PVC/LV kablo sıyırma bıçağı, kablo sıyırma aracı


  • Marka Adı: Joinwit

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 15cm x 10cm x 9cm (5.91in x 3.94in x 3.54in)

5.00

2 Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

İlgili Ürünler

İlgili

Module-SFP-6G-1310nm-2km NSN 6G-2 KM Tek modlu fiber optik alıcı-verici

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın. üretici nsn üretici Parça Numarası 6G-2 KM açıklama tek-mod Modülü, SFP, 6G, 1310nm, 2km .. temel Açıklama tipi iletim

store

₺152.42

İlgili

Finisar FWLF163123HW 125M-2.67G-D3-120KM-SM-ESFP

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin SeeMe temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin

store

₺320.35

İlgili

Ücretsiz kargo Fiber Optik Aracı 4 1 FTTH Splice fiber optik araç kitleri Fiber sıyırma + SKL-6C fiber cleaver

Paket şunlardır 1 x Fiber Cleaver SKL-6C 1 x Fiber Optik Stripper 1 x Fiber Optik Sıyırma Aracı 1 x Sabit uzunluk ray gerçek resim optik Sıyırma Aracı Özellikleri ve Fonksiyonları: kompakt tasarım, dayanıklı, ağırlık yaklaşık 0.2 kg, küçük boyutu, taşıması kolay, çok fonksiyonel entegrasyon (sıyırma sıyırma cilt ve sabit uzunluğu), derinlik ayarlanabilir, 3mm için

store

₺257.14

İlgili

Ücretsiz Nakliye ST Kadın LC Erkek Fiber Optik Adaptör Single mode ST-LC Melez Optik Adaptör

ücretsiz Nakliye ST Kadın LC Erkek Fiber Optik Adaptör Single mode ST-LC Melez Optik Adaptör bu LC (Erkek) ST (Kadın) tipi fiber optik hibrid adaptörü bir regüle tipi fiber-gömülü adaptörü bağlayıcı hangi arasında ekleme ve çalışmasını kaplin tabi fiber optik. özelliği: 1000 kata kadar tekrar kullanılabilir yüksek hassasiyet ve iyi uyumluluk yüksek güvenilirlik ve istikrar şartname: 1.

store

₺74.82