Durum


Uluslararası nakliye
Ücretsiz iade
24/7 destek

FTLF8528P2BCV-HD Finisar SFP 8G 850nm fiber optik alıcı-verici

SKU: u110804

FTLF8528P2BCV-HD Finisar SFP 8G 850nm fiber optik alıcı-verici 0 0 0 Değerlendirmeler

₺152.15

Ürün açıklaması
Etiketler

Ucuz FTLF8528P2BCV HD Finisar SFP 8G 850nm fiber optik alıcı verici, Yüksek Kalite FTLF8528P2BCV-HD Finisar SFP 8G 850nm fiber optik alıcı-verici, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.


SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.


  • Marka Adı: SMTE
  • Model Numarası: PT7320-41-1W
  • Condition: New and Original

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 3cm x 3cm x 8cm (1.18in x 1.18in x 3.15in)

0

0 Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

İlgili Ürünler

İlgili

280 parça/kutu Kimwipes Fiber Temizlik Mendil Tozsuz Kağıt Fiber Optik Düşük-lint Mendil

280 parça/kutu Kimwipes Fiber Temizlik Mendil Tozsuz Kağıt Fiber Optik Düşük-lint Mendil mağazamıza hoşgeldiniz bizim Hedef: yüksek Kalite, en iyi Hizmeti, hızlı Cevap Çin pazarı hoşgeldiniz, sen çin'den doğrudan mal satın. Ben mutluyum bizim öğeler ilgilenen, biz çin'de profesyonel tedarikçi, burada iyi bir iş var umuyoruz. dükkan duyuru: ürün sipariş ettiğinizde,

store

₺52.84

İlgili

Module-SFP-6G-1310nm-2km NSN 6G-2 KM Tek modlu fiber optik alıcı-verici

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın. üretici nsn üretici Parça Numarası 6G-2 KM açıklama tek-mod Modülü, SFP, 6G, 1310nm, 2km .. temel Açıklama tipi iletim

store

₺152.42

İlgili

KAPALı ZıRHLı 15 METRE LC-LC DUBLEKS OM1 62.5/125 MULTIMODE FIBER OPTIK KABLO PATCH CORD JUMPER

Kapalı zırhlı 15 metre Lc-lc dubleks 62.5/125 multimode fiber optik kablo om 1, yama kablosu jumper Metal zırh, Güçlü mukavemet! Not: Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın. 100% yeni malzemeler ve taşıyıcı- sınıf kalite. Teknik özellikleri: parametre birim Fc, sc, lc/zırhlı fiber patch kablosu St, mu MT-RJ, mpo E2000 sm mm sm mm sm mm sm pc upc apc pc pc upc pc pc upc pc pc apc Ekleme

store

₺213.87

İlgili

2 adet/grup RS485/422 Fiber Optik Modem için Tekli SC 20 km rs485/422 ethernet fiber dönüştürücü

ürün Genel Bakış seri optik alıcı-verici optik veri alıcı-verici olarak da bilinir. seri optik alıcı-verici (optik veri alıcı-verici) sinyali iletmek RS232 yardımcı olabilir, RS422 tarafından bir fiber optik sinyal veya RS485 sinyal dönüştürerek içine optik sinyal, ve optik arayüz bir FC olduğunu vida arayüzü, eşzamanlı destek 2-channel RS-485 veri veya 1-channel RS-422 veri, sıfır-gecikme

store

₺278.05